Kaç ayda zayıflanır
 
Notifications
Clear all
Kaç ayda zayıflanır
Kaç ayda zayıflanır
Group: Registered
Joined: 2022-03-19
New Member

About Me

Kaç ayda zayıflanır

Kısa bir test yapınız ve size özel hazırlanmış ketojenik beslenme planınızı alınız.

✔️ Zevk ile kilo veriniz! ➡️ Girin

Nasıl zayıflanır diyen bir kişi, eğer sadece zayıflama diyetlerinden destek alıyorsa, 1 ayda kaç kilo verilmeli sorusunun yanıtı maksimum dört olmalıdır. Bunun yanında, nasıl zayıflanır diyen bir kişi aynı zamanda zayıflama egzersizlerinden de destek alıyorsa, 1 ayda kaç kilo verilmeli sorusunun yanıtının maksimum altı. 1 ayda kaç kilo verilebileceği tamamen kişinin kilosuna, yaşına, uyguladığı diyet programına ve yaptığı egzersizlere bağlıdır. Uzmanların tavsiyesi gün boyu gıdalar ve içecekler yoluyla alınan kalorinin harcanan kalori miktarından kalori az olması yönünde. Bu sayede sağlıklı kilo verebilir ve verdiğiniz kiloların kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Ayşen Hanım'ın 5 ayda 40 kilo verme sürecini ve Kg'dan 60 Kg'a düştüğü zayıflama hikayesini bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz. Hızlı zayıflamasının ardından ideal kilosunu hayatı boyunca korumasını dileriz. Kilolu olmanın birçok dezavantajını kendi hayatında yaşamış biri olarak, bu durum kısa bir süre önce zayıflama isteğimi tetiklemiş ve. Fitness ile 3 ayda ortalama kilo arası verebilirsiniz arkadaşlar. Burada önemli olan nokta fitness yaparken muhakkak düzenli bir diyet programı uygulamak ve asla almamız gereken günlük kalori alımından fazlasını almamak. Profesyonel bir eğitmenle 3 ayda fitness ile 12 kilo vermek çokta zor değil. Çünkü genel.

                Yürüyüş yaparak kilo vermek mümkün mü? Bu sorunun cevabını sizler için araştırdım. Gördüğüm rakamlar gerçekten hoşuma gitti. Neden derseniz? Biliyorsunuz ki bu dönemde " Kalp sağlığı için günde 10 bin adım" furyası baya ilgi gördü. 

      zayıflanır      Matematiksel olarak hesaplamalarımı da yaptım. 10 bin adım ve yakılan kaloriler hesaplandığında ortaya çıkan rakam şaşırtıcı. Çünkü hava yağışlı olmadığı sürece hemen her gün 10 bin adımı 1 saatte tamamlayan biri olarak artık diyet vesaire herhangi bir şey yapmadan hala nasıl kilo verebildiğimin cevabını buldum. 

             Uzmanların söylediğine göre vücudun 1 kilo kaybetmesi için tam kalori harcamak gerekiyormuş. Ortalama tempoyla yürüyen bir ayda kalori yakacağı için toplam 18 saatlik bir yürüyüşle kalori harcar ve bir kilo verebilirmiş. Tabiiki de yürüyüş yaptığımızda metabolizmamız hızlandığı için, günlük ortalama kalori daha fazla harcamaya başladığımız için bu rakam 12 saatte 1 kilo kaybı olarak değerlendirilmiş.

                Gelelim bu matematiğe göre nasıl daha hızlı kilo verebiliriz. Bunu size kendi deneyimle açıklayacağım. Yürüyüş konusunu bundan tam bir ay önce araştırdım ve bunu bir deneyle kanıtlamak en doğrusu diye düşündüm. Kafama koydum, sağlıklı olan tüm zayıflama yöntemlerini deneyeceğim dedim artık zayıflanır yolun dönüşü yok. İnşallah bunları denerken bir deri bir kemik kalmam :). Şu an 57 kiloyum ve bu kilo bana yakışıyor. Neyse konumuza dönelim. 

               Android telefon kullananlar bilirler "S Health" diye bir uygulama var telefonlarımızda. Yürüyüş arkadaşı diyor kendisine haksız da sayılmaz. Bu tür telefonları olmayanları da düşündüm ve padometre isminde kalori ve adım sayan liralık küçük cihazlarda mevcut. İnternetten bir tanede bundan getirttim.  

                   Deneyimde almak istediğim sonuç günde tempolu 1 saatlik 10 bin adımlık bir yürüyüşle diyet yapmadan ayda kaç kalori yakılır ve kaç kilo kaybedilir?

                   Her gün aşağı yukarı aynı saatlerde mahalleden 2 arkadaşımla birlikte yürüyüşümüze 22 Ekim tarihinde başladık.  

                   Adım ölçer ve yürüyüş arkadaşımın sayaçlarını sıfırladıktan sonra telefonun alarmını yarım saat zayıflanır için kuruyor ve alarm çalana kadar yürüdüğümüz noktadan geri dönüyorduk. İlk başlarda 10 bin adımı tamamlayamıyorduk. Yani tempomuzu arttırmamız gerekiyordu. Hanımlara yolda konuşmayı yasakladım kaç. Yürüdüğümüz yol biraz yokuşlu olduğu için konuştukları zaman nefesleri kesiliyor ve yavaşlıyorlardı.  4 gün sonra varış noktamız uzamaya kaç ve 10 bin adım 1 saat içinde tamamlanmaya hatta geçmeye başladı. Daha bir saat dolmadan "hedefinize ulaştınız" alarmı çalmaya başladı. Tam bir ay içerisinde sadece pazar günleri yürüyüş yapmadık. Yani toplam 28 gün yürüyüş yapmış olduk. Bu arada yürüyüş arkadaşına göre 10 bin adımda kalori harcanıyor, kullananlar bilir. Padometreye göre de kalori harcanıyor.

                     SONUÇ

 • 28 Günde Kaç Bin Adım Attık
 • Bin Adım Kaloriden Hesap Edersek 14 Bin Kalori Eder
 • Yani kalori = 1 Kg ediyorsa 
 • Fazla Yürüdüklerimizi de Hesaba Katarsak Herkesin En Az 2 Kg Vermiş Olması Gerekir.

              ayda   BU 3 KADIN KAÇAR KİLO VERDİ?

 •           Diğer ayda şu an sizinde okuduğunuz Elma Sirkeli Sarımsak Turşusunu içmeye devam ettikleri bu dönemde sadece aşırı yağlı yiyecekleri yemiyorlar ve akşam sekizden sonra su haricinde çay dahi içmiyorlardı. Ben bu süreçte olmadığım için ve verecek sadece 4 kilom olduğu için artık diyet yapmıyorum. Sadece yürüyüşle çok su kaybım olduğu için normalden bardak fazla su tükettim. 

                  zayıflanır. GÜLŞAH ; 69 Kg İle Başladı 61 Kg İle Bitirdi ( boy = )

          kaç       2. FERİDE   ; 74 Kg İle Başladı 65 Kg İle Bitirdi ( boy = )

                  3. BEN        ;  59 Kg İle Başladım 56 Kg İle Bitirdim ( boy = )

                    Deneyimin sonucunda şunu anlıyoruz; Hiç diyet yapmadan, normal kilolarda olan biri ortalama 3 kg veriyorken, "Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu"  içerek ve sadece dikkatli beslenerek yürüyen kişiler ortalama kilo kadar verebiliyor.

                  

                   İlk yazımda size her şeyi kanıtlarıyla aktaracağım demiştim. Aslında yaptığım şey bir nevi sağlıklı zayıflama yöntemlerinin ispatıdır. Ayda istediğim ise bu gerçekleri gözardı ederek hala hızlı zayıflamak uğruna sağlığınızdan olmanıza gerek yok. Bu yöntemler hem ücretsiz hem de sağlıklı bir yaşamın garantisini veriyor.

                  Ayda her gün yürüyüş yapmanın yararları nelermiş? 

 • Kalp ve akciğerlerin çalışmasını kolaylaştırıp verimini arttırır.
 • Fazla yağların yakılmasına yardımcı olur.
 • Metabolizma hızınızı yürüyüşle arttıracağınız için dinlenme esnasında bile kilo vermeye devam edersiniz.
 • Aşırı yeme isteğiniz azalır, tatlı krizi yaşamazsınız.
 • Enerji düzeyiniz artar.
 • Stresin ne olduğunu unutursunuz.
 • Kolesterol ve yüksek tansiyon rahatsızlıklarından hem korur hem de varsa zayıflanır normale dönmesine yardımcı olur.
 • Bağırsaklarınızın düzenli çalışmasını sağlar.
 • Uyku düzeniniz tamamen normale döner.
 • Yürürken kaslarınız kuvvetleneceği için bel, boyun ve eklem ağrılarınız kaybolur.
 • Hafızanız bol kaç aldığınız için kuvvetlenir.
 • Cinsel yaşantınız, hem kilo verdiğiniz hem de sağlığınız düzeldiği için, ayrıca geri kazandığınız özgüveniniz sayesinde istediğiniz seviyeye gelir.

           Sizlere sağlıklı bilgiler verebilmek için harcadığım emeğin karşılığı olarak yorum bölümünde, günlük adım sayılarınızı paylaşırsınız sanırım.

  BOL OKSİJENLİ GÜNLER DİLİYORUM

               

               

   

Oysa dengeli şekilde programlanmış ve sporla desteklenen beslenme planları ile 1 ayda 30 kilo verdiren diyet listeleri oluşturmak ve zayıflamak mümkün olabilmektedir. 1 Ayda Kilo Verdiren Diyet ListesiEstimated Reading Time: 6 mins. 04/07/ · 5- Uyudum. Önceleri çok geç yatar, geç kalkardım. Şimdi. ise gece en geç 12'de yatıyor, 8 kalkıyorum. Vücudumun dinlenmesi metabolizmamı hızlandırıyor. Böylece gün içinde yediğim besinler kilo olarak kalmıyor, yakılıyor. Evet arkadaşlar ben bu yöntemlerle 4 ayda 28 kilo verdim. Şu an 70 wpforo_xmlted Reading Time: 5 mins. 1 Ayda Sağlıklı Olarak Verebileceğiniz Kiloyu Arttırmak Ayda 4 kilo vermenin sağlıklı olduğunu yazımızın başında belirtmiştik. Bunu 5 kiloya çıkartmak için aldığınız kaloriyi azaltmak yerine egzersiz süresini uzatmayı deneyebilirsiniz.

Profesyonel bir eğitmenle 3 ayda fitness ile 12 kilo vermek çokta zor değil. Çünkü genel araştırmalar fitness yaparak 1 haftada ortalama 1,15 kilo, 1 ayda 4 kilo, 2 ayda 7 kilo verebileceğinizi belirtmiştir. 07/10/ · 1 Ayda Sağlıklı Olarak En Fazla Kaç Kilo Verilir? Her bireye göre farklılık gösterse de yetişkinler için bayanlarda eğer sağlık sorunu yoksa – kilo arası, erkeklerde ise kilo arasında zayıflanır.

18/06/ · Kişiye göre değişkenlik gösterse de yürüyerek 1 ay içerisinde en az kilo vermeniz mümkündür. Tempolu ve hızlandırılmış yürüyüş egzersizlerinizi de eklerseniz ayı 7 kiloyla kapatabilirsiniz. Yürüyüş yaparken dikkat etmeniz . 25/11/ · 1 Ayda En Fazla Kaç Kilo Verilir? Vücutta oksijen ne kadar çok olursa yağ da o kadar çok yakılır. Günlük ihtiyacı olan su miktarını tüketen kişilerde oksijen miktarı da yeterli olacağından yağlar daha hızlı şekilde yakılır. Bol miktarda su içmek ödem oluşumunu da engelleyerek kilo almanızı önler.

Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments